نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: همسرم زور ميگه

1542
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11761
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation همسرم زور ميگه

سلام من 22 سالمه و يك ساله كه عقد كردم همسرم دو سال از خود بزرگتره....
    امكان اينكه همه ماجراي آشنايي ممن و همسرم تا مشكلات به وجود آمده را توضيح بدم خيلي طول ميكشه ترجيح ميدم مسائلي كه الان دارم ازش رنج ميبرم وبنويسم.
    همسر من خيلي از من ايرد ميگيره همش ميگه تو بچه اي نميدوني بايد چيكار كني مامانت هيچي بهت ياد نداده مثلا اگه كليد و جايي جا بذارم كلي غر ميزنه كه اين كاره هميشه توا خسته شدم از بي فكريات اين حرفا...من به خاطر اون خيلي كارا كردم بخاطرش از دوستام گذشتم تو جمعي كه هميشه راحت بودم روسري سر كردم و شدم انگشت نما در صورتي كه نه خانواده ي اون نه خانواده ي من مذهبي نيستن اما مجبورم همه جا روسري سر كنم من با سر كردن روسري مشكل ندارم اما اينكه پا به پاش بايد برقصم تو مراسما مشكل دارم بدم مياد از اينكه با حجاب كامل به رقصم خيلي مسخره است...
    من حق ندارم وايبر داشته باشم اما خودش همش تو وايببر و گوشيش...
    لطفا كمكم كنيد

2. 2 کاربران زیر از 9128920428 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10876
    تشکـر
    45
    تشکر شده 76 بار در 47 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : همسرم زور ميگه

دوست خوبم مردها اکثراٌ همین جوری هستن چرا به این فکر نمیکی که انقدر دوست داره که دوست داره فقط مثلا موهات رو خدش ببینه چرا فکر خوب نمیکنی یه مدت هر چی میگه همون کارو بکن از سرش میوفته

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10815
    تشکـر
    6
    تشکر شده 10 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزيز تا حالا از خودش پرسيدي علت اين رفتارهاشو ؟ بهش گفتي داري اذيت ميشي ؟
    سعي كن قبل از اينكه بري زير يك سقف باهاش مشكلاتتو حل كني چون ممكنه بعد محدودترت بكنه و تو بيشتر اذيت بشي

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11482
    تشکـر
    683
    تشکر شده 197 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    10

اخ گفتی دقیقا منم همینطوریم همسرم هم میگه من هر جا که رفتم هر کاری که کردم حق اعتراض نداری فقط باید بگی چشم
    امضای ایشان
    غيرت يعني : زن مورد علاقه ات هرگز احساس تنهايي و بي پناهي نكند

6. 2 کاربران زیر از زری62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط 9128920428 نمایش پست ها
    سلام من 22 سالمه و يك ساله كه عقد كردم همسرم دو سال از خود بزرگتره....
    امكان اينكه همه ماجراي آشنايي ممن و همسرم تا مشكلات به وجود آمده را توضيح بدم خيلي طول ميكشه ترجيح ميدم مسائلي كه الان دارم ازش رنج ميبرم وبنويسم.
    همسر من خيلي از من ايرد ميگيره همش ميگه تو بچه اي نميدوني بايد چيكار كني مامانت هيچي بهت ياد نداده مثلا اگه كليد و جايي جا بذارم كلي غر ميزنه كه اين كاره هميشه توا خسته شدم از بي فكريات اين حرفا...من به خاطر اون خيلي كارا كردم بخاطرش از دوستام گذشتم تو جمعي كه هميشه راحت بودم روسري سر كردم و شدم انگشت نما در صورتي كه نه خانواده ي اون نه خانواده ي من مذهبي نيستن اما مجبورم همه جا روسري سر كنم من با سر كردن روسري مشكل ندارم اما اينكه پا به پاش بايد برقصم تو مراسما مشكل دارم بدم مياد از اينكه با حجاب كامل به رقصم خيلي مسخره است...
    من حق ندارم وايبر داشته باشم اما خودش همش تو وايببر و گوشيش...
    لطفا كمكم كنيد
    راهکارهای عملی
    در صورتی که همسرتان همیشه در برابر خواسته‌ها و نظرهای شما مقاومت می‌کند، به توصیه‌های زیر عمل کنید.

1- موافقت مشروط:
    اگر به‌گونه‌ای رفتار کنید که طرف مقابل احساس کند در همه مواقع نظرهایش پذیرفته می‌شود، این تصور برایش ایجاد می‌شود که همیشه بهترین نظرات را ارائه می‌دهد. پس بگویید: «من به نظر تو احترام می‌گذارم اما این نظر من نیست. چون تو را دوست دارم، زندگی‌ام برایم مهم است و دلم نمی‌خواهد تو را ناراحت کنم این بار نظر تو را می‌پذیرم».

2-بیان خواسته‌های شخصی:
    در تصمیم‌گیری‌ها بی‌طرف نباشید و شما هم خواسته‌ خود را عنوان کنید؛ به این ترتیب به طرف مقابلتان نشان می‌دهید حتی اگر به نظر او احترام گذاشته‌اید، ناآگاهانه این کار را انجام نداده‌اید و شما هم حق نظر دارید؛ بگویید: «هر چند نظر من چیز دیگری است اما اگر این دفعه نظر تو را می‌پذیرم و این به دلیل احترامی‌است که به تو می‌گذارم.» اگر طرف مقابل شما همیشه سعی می‌کند نظر خود را تحمیل کند هنگام تصمیم‌گیری بگویید: «دفعات قبل به نظر تو احترام گذاشته‌ام اما نظر من این است و من هم حق رای دارم پس من با نظر تو این بار موافق نیستم.»

3-لحن محبت‌آمیز:
    در برخورد با چنین افرادی لحن کلام، تاثیر خیلی زیادی دارد. دوستانه و با لحنی محبت‌آمیز با آنها صحبت کنید؛ برای مثال این‌گونه بگویید: «نظرهای تو هم خوب است و خیلی خوب تصمیم‌گیری می‌کنی. پیشنهادهایی که درباره مسائل مالی می‌دهی فوق‌العاده خوب هستند ولی گهگاهی من هم دوست دارم نظرم محترم شمرده شود و در مورد چیدمان منزل نظر من هم اعمال شود.»
    4-گاهی بی‌توجهی:بعضی مواقع به نظرش اهمیت ندهید تا بداند این رفتار چقدر ناپسند است. البته درباره مسائل پراهمیت چنین اقدامی ‌انجام ندهید. درباره مسائل جزیی گاهی بدون اهمیت دادن به نظر او نظر خودتان را اعمال کنید تا به تدریج به او نشان دهید که اطرافیانش هم نظرهای خودشان را دارند و حق دارند نظرشان را در زندگی اعمال کنند.

5- دوری از خشم و عصبانیت:
    لحن کلام شما و نوع واژه‌هایی که استفاده می‌کنید، می‌تواند برای متقاعد کردن طرف مقابل بسیار موثر باشد. بدون خشونت و هرگونه رفتار ناپسندی که منجر به مشاجره یا عواقب بدی شود با او برخورد کنید. در صورتی که هیچ‌کدام از این راهکارها نتیجه‌بخش نبودند باید به صراحت به او بگویید: «دفعه‌های قبلی نظر تو اجرا شد اما این بار من می‌خواهم طبق سلیقه من باشد.»
    واژه‌هایی که به کار می‌برید تا طرف مقابل را متقاعد کنید باید فکر شده و صحیح باشد. سعی کنید صحبت‌هایتان حالت گلایه، تحقیر، توهین و سرزنش نداشته باشد؛ بنابراین از این جملات استفاده نکنید: «تو عادت داری همیشه زور بگویی و نظر خودت را اعمال ‌کنی»، «تو فکر کردی خودت همه چیز را می‌دانی»، «من تا به حال اگر چیزی نگفتم تحملت کردم» و...

6-شناخت صحیح از همسر:
    باید روی نکته‌هایی که طرف مقابل شما روی آن حساس است شناخت پیدا کنید؛ مثلا اگر طرف مقابلتان دوست دارد قدرت خود را نشان بدهد، در مسائلی که امکانش وجود دارد قدرت او را بالا ببرید تا در زمینه‌هایی که مدنظر شماست، راحت‌تر بتوانید نظرهای خود را اعمال کنید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

8. 4 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    10769
    تشکـر
    27
    تشکر شده 104 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    10

اول از همه باید از شما پرسید که چرا شمارتونو روی پروفایلتون گذاشتید...

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

10. 2 کاربران زیر از sloves بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8961
    تشکـر
    7
    تشکر شده 34 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

خب یه کم تحریمش کن تا پسر خوبی بشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)